Neohodnotené

Hydrogen Booster - generátor vodíkovej vody

Hydrogen Booster je moderný výrobok, ktorý vznikol ako reakcia na preukázané terapeutické prínosy molekulárneho vodíka. Vďaka svojmu konštrukčnému riešeniu s pretlakom je oveľa účinnejší ako ostatné generátory vodíkovej vody.

Môžeme doručiť do:
19.1.2021
Skladom
Kód: 0021
Značka: HYDROGEN
379 € 316 € bez DPH
Kategória: Generátory vodíkovej vody
Hmotnosť: 0.52 kg
Doba nabíjania: cca 1,5 hod
Rozmery: 75 x 75 x 240 mm
Objem fľaše: 210 ml (alebo podľa externej fľaše)

Hydrogen Booster je praktický prenosný generátor vodíkovej vody.

PARAMETRE PRODUKTU

  • Hmotnosť 520 g
  • Rozmery 75 x 75 x 240 mm
  • Objem fľaše cca 210 ml (alebo podľa externej fľaše)
  • 1600 až 6000 ppb (1,6-6 ppm) molekulárneho vodíka (podľa vstupnej vody a dĺžky ionizácie)Vstavaný nabíjateľný akumulátor postačuje približne na 10-15 cyklov prípravy vody*
  • Doba nabíjania akumulátora cca 1,5 h
  • Adaptér na bežnú fľašu
  • Extrémne vysoká prenositeľnosť

HYDROGEN BOOSTER JE VÝKONNÝ

Spravidla stačí iba jeden cyklus, a máte vodu s obsahom vodíka nad 1000 ppb. V prípade viacerých cyklov po sebe sme namerali hodnoty až 6000 ppb. Hodnoty boli stanovené titráciou prípravkom H2 Blue Kit®.

PRENOSNÝ A UNIVERZÁLNY

Praktický prenosný generátor vodíkovej vody. Hydrogen Booster sa používa s priloženým skleneným pohárom, s ktorým si dokážete v priebehu krátkeho času pripraviť 0,2 l lahodnej vodíkovej vody. Alebo ho naskrutkujete na bežnú fľašu vody, otočíte, zapnete a vodíkovú vodu máte na dosah.

PRACUJE S PRETLAKOM

Na rozdiel od iných generátorov vodíkovej vody, ktoré pracujú pri atmosférickom tlaku, Hydrogen Booster pracuje s pretlakom, vďaka čomu dokáže vytvoriť vodíkovú vodu s oveľa vyšším obsahom molekulárneho vodíka, ako podobné zariadenia, až 6 000 ppb. To je dávka, ktorá vysoko prekračuje zaznamenané účinné terapuetické dávky molekulárneho vodíka.

Video prezentácia produktu