Neohodnotené

HydrogenWater 900

Prenosný generátor vodíkovej vody HydrogenWater 900 na princípe elektrolýzy pripravuje vodíkovú vodu, čo je voda so zvýšeným obsahom rozpusteného plynného (molekulárneho vodíka). Mnohé štúdie ukazujú, že vodíková voda má blahodarné účinky na ľudský organizmus.

Pracuje na vstavaný akumulátor, ktorý sa dobíja bežnou nabíjačkou s koncovkou USB typ A. Na jedno nabitie si možno pripraviť približne 10 až 15 razy lahodnú vodíkovú vodu, potom treba akumulátor opäť nabiť priloženou nabíjačkou.

HydrogenWater 900 je vylepšená verzia generátora BlueWater 700. Má všetky charakteristiky potrebné na komfortné, pravidelné používanie:

  • HydrogenWater 900 produkuje vysokú koncentráciu vodíka (0,8 až 4 ppm) bez ohľadu na prítomnosť minerálov vo vode. Vzhľadom na techniku SPE/PEM v ňom možno použiť aj vodu z reverznej osmózy alebo destilovanú vodu.
  • HydrogenWater 900 je napájaný z akumulátora, na jedno nabitie si môžete 10 až 15 krát pripraviť lahodnú a blahodarnú vodu. A s priloženým káblom môžete nabíjať zariadenie aj z počítača so štandardnou zásuvkou USB.
  • Od ostatných podobných zariadení sa odlišuje najmä tým, že má – podobne ako Hydrogen Booster – membránu SPE/PEM, ktorá prepúšťa do vody iba kyslík. Kyslík vznkajúci počas elektrolýzy do vody neprepúšťa.
  • Moderný elektronický displej informuje o zvolenej dobe prípravy vody, stave akumulátora. Zariadenie má hlasový výstup v štyroch jazykoch (anglicky, kórejsky, čínsky a japonsky), informuje o začiatku a ukončení procesu tvorby vodíka, ako aj o potrebe dobitia akumulátora. Hlasitosť hlasového výstupu si môžete prispôsobiť, alebo zvuk úplne vypnete.
  • Počas prípravy vodíkovej vody je voda osvetlená modrým svetom. Vlastnými očami môžete sledovať fascinujúce divadlo mikrobubliniek, ako sa obyčajná pitná voda v priebehu niekoľkých minút zmení na blahodarnú vodíkovú vodu.
  • HydrogenWater 900 sa dodáva spolu s adaptérom na balenú vodu. Jednoducho ho naskrutkujete na základňu zariadenia a môžete si pripraviť vodíkovú vodu aj v bežnej plastovej alebo sklenenej fľaši. Zariadenie je tak ešte kompaktnejšie.
  • Štýlový dizajn robí z HydrogenWater 900 nielen užitočný, ale aj módny doplnok.
Môžeme doručiť do:
19.1.2021
Skladom
Kód: 0022
349 € 291 € bez DPH

Rozmery: priemer cca 74 mm, výška s držadom cca 272 mm
Hmotnosť: 400 g (bez vody)
Objem: 480 ml
Výkon: 10 W (počas prevádzky)
Akumulátor: DC 3,7 V / 1600 mAh
Doba nabíjania: cca 1,5 h
Počet cyklov: cca 10 cyklov (5 min) na jedno nabitie
Koncentrácia vodíka: cca 0,8 – 4 ppm (v závislosti od vlastností vody, doby elektrolýzy a spôsobu naplnenia)
ORP: -300 až -700 mV (CSE)